.

.

1PCS HTB-3100 NA strani 10/100M Jedan Način 1310nm 25 KM Simplex Optičke RJ45 Optičke Medija Pretvarač

1PCS HTB-3100 NA strani 10/100M Jedan Način 1310nm 25 KM Simplex Optičke RJ45 Optičke Medija Pretvarač

KM 16.00
KM 16.50
-3 %

Na skladištu
Dostupno za naručivanje


Proizvoda uključuju : HTB-3100 stranu
Ako ti treba komplet od HTB-3100 AB, molim te klikni na ovu vezu, hvala
HTB - 3100ab jedan način jedan vlakna primopredajnik proizvod može spasiti pola vlakna, podatke o jedan vlakna i 10/100 m stopa prima i šalje, gdje optičke resurs je veoma primjenjivo.
Proizvod parametre :
Prati IEEE 802.3, IEEE 802.3 u i 100 Base-FX standardima
10/100 Mbps prijenos podataka stopa
Podrške pun-dupleks i pola dupleks nacin rada
Pruža standard RJ45 interfejs i SC vlakna interfejs
RJ45 interfejs podržava oboje 10 Mbps i 100 Mbps auto-pregovaranje funkcije
RJ45 interfejs sa brzo prekidač funkcije
EMI Sertifikat : CE, FCC, VCCI, C-Tik
Vlakna Tip Singlemode
SC optičke interfejs tip
Talasnu dužinu 1310nm 1550nm
Prijenos 25 km daljine
Maksimalna poslati optički moć -12.0 d Bm
Minimum emisija moć -19.0 d Bm
Osjetljivost -34.0 d Bm
15.0 d Bm optičke veza gubitak

Karakteristike prijedloga

:
HTB-3100 JE
:
AUA

Kupci po svom izboru